5244885-fotky-z-nataceni-filmu-babovresky

Babovřesky ke stažení zdarma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading ... Loading ...
38 212 views

Zdeněk Troška se po krátké odmlce opětovně pustil do další bláznivé letní komedie, tentokrát s podtitulem „Babovřesky.“ FIlm nás zavede do této vesnice, kde zemře místní drbna Trudy a zůstane po ní lukrativní pozemek, na který samozřejmě mají všichni zálusk, včetně starosty města. Ten tu chce dokonce vybudovat autobazar.

Jenže rodina po Trudy se rozhodne vše spravit. Komedie plná ztřeštěných náhod, vtipných situací a špičkových českých herců zcela jistě bude příjemný osvěžením během zimního nečasu. Můžete se těšit na herce jako Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Jana Synková nebo Lucie Vondráčková. Proto neváhejte a vyražte do kina na tuto ryzí letní komedii!!

Babovřesky ke shlédnutí zdarma youtube

Píše se rok 2013 a Zdeněk Troška se pouští do další z dnes již legendárních letních filmových komedií, které vsází hlavně na vtipné scénky, přeřeky a vynikající herecké výkony hlavních protagonistů. Malá vesničky Babovřesky (která mimochodem vznikla jako přesmyčka Žabovřesky, kde bydlí spoluautor scénáře Marek Kališ) je typická jihočeská vesnička, plná drben, nečekaných vztahů, ale i typické atmosféry malé osady na jihu Česka. To vše naruší mladý, neortodoxní farář s přívětivým jménem Šoukal, který ještě více i tak neklidnými vodami malé osady. Navíc za ním dojede i jeho velmi krásná sestra, která se nejdříve vydává spíše jako jeho milenka, což místní babky v čele s Horáčkovou velice špatně nesou. Tím spíše až zjistí, že se uchází poněkud nezvyklým způsobem na kolenou práce na místním obecním úřadu.

Do toho se řeší dědictví po místní podivínce Trůdě, tedy velkého a lukrativního pozemku na konci města s krásným domem. Starosta a jeho kumpáni ale mají zájem hlavně o pozemek pro vybudování velkého autobazaru. To jim ale hatí Adam, který se rozhodne vše přebudovat dát do původního stavu. S tím mu začne pomáhat i sestra od faráře, do které se beznadějně zamiluje. Babovřesky jsou typickou komedií ze života a hned od počátku se těší obrovská popularitě. To i díky osobě Zdeňka Trošku, který se podepsal již na řadě veleúspěšných komedií jako Kameňák či Princezna ze mlýna či Z pekla štěstí. Navíc je snímek protkán velkými hereckými hvězdy současnosti jako Veronika Žilková, Lucií Vondráčková, Pavel Kikinčuk (znáte jej například z Obecního přeboru) či Jan Dolanský. Navíc se již brzy můžete těšit na pokračování v našich kinech!!


Další filmy online zdarma

1 komentář u „Babovřesky ke shlédnutí zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>